Product Details:
| Input Voltage | 220 V |
| Lighting Color | Pure White |
| Usage/Application | Garden |
| Sensor | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Base Material | Metal |
| Style | Modern/Contemporary |
| Lighting Type | LED |
| Color | Brown |
| Brand | NHB |
| Usage/Application | Decoration |
| Lamp Type | Decorative Table Lamp |
| Voltage | 220V |
| Weight | 4KG |
| Input Voltage | 220V |
| Color Temperature | 3000K |
| Shade Direction | Down |
| Shade Shape | SQUARE |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | MS |
| Usage/ Application | Garden |
Product Details:
| Base Material | Metal |
| Usage/Application | Decoration |
| Color | Black |
| Lighting Type | LED |
| Style | Modern/Contemporary |
| Color Temperature | 4000K |
| Input Voltage | 220 V |
| IP Rating | IP 20 |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Base Material | Metal |
| Type | Table Lamps |
| Usage/Application | Decoration |
| Color | Black, White |
| Lighting Type | LED |
| Shade Direction | Up-Down |
| Weight | 0.5 Kg |
| Voltage | 230 V |
| IP Rating | IP 44 |